ДНЕПР

У днепропетровских БЮТовцев мания величия и зуб на Кабмин Тимошенко

0

В своем заявлении они признали, что Юлия Владимировна, будучи при власти, не выполняла закон о детях войны. И призвали горсовет - взять на себя функции... Президента, ВР и Кабмина. Лихие пацаны!

Все эти смешные претензии чистосердечно и откровенно изложены в обращении фракции к городскому голове Куличенко. Вот уж, действительно, прав классик, написавший пару веков «Горе от ума». Чего бы авторам не послать это обращение к Тимошенко? И прямо спросить своего партийного лидера, мол, чего, Юлия Владимировна, ты не платила детям войны?

Интересная получается фабула у этой истории: БЮТ при власти - о надбавках к пенсии молчок, БЮТ в оппозиции - помогают пенсионерам строчить иски в суд о доплате к пенсиям детям войны.

Кстати говоря, точно такой же технологией пользовалась и Партия регионов. Два сапога, как говорится, пара.

 
А вот и текст обращения:

 
Звернення депутатської фракції ВО „Батьківщина" на 9-й сесії  міської ради до міського голови м. Дніпропетровська Куліченко І.І.


                       Шановний Іване Івановичу!
 

1 січня 2006 року набув чинності Закон України «Про соціальний захист дітей війни». Стосується він громадян України, яким по закінченню війни, тобто 2 вересня 1945 року, не виповнилося 18 років. Законом, зокрема, визначено: «Дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком».

Люди поважного віку сподівались, що цим законом нарешті здійснилось визнання на державному рівні важкого життєвого шляху громадян України, чиє дитинство збіглося з роками Другої світової війни, та надання їм соціальної підтримки. На сьогоднішній день дана категорія громадян потребує підвищеної уваги і особливого соціального захисту. В місті Дніпропетровську проживає людей даної категорії - понад 100 тисяч осіб. Інакше кажучи - майже кожен сьомий мешканець міста!

Законом встановлюється щомісячна соціальна надбавка до пенсії у розмірі 30 відсотків від мінімальної пенсії за віком. Проте, нажаль, на сьогодні вимоги даного Закону в місті не виконуються. Більшість громадян даної категорії не можуть отримати встановленої надбавки. На даний час виплати за весь термін дії Закону накопичились і становлять понад 4300 гривень на кожну дитину війни.

За кілька останніх тижнів кількість «Дітей війни», що звернулися за допомогою до депутатів місцевих рад значно збільшилась. Враховуючи зростання тарифів, погіршення рівня життя громадян, така надбавка до пенсії людям поважного віку - вкрай НЕОБХІДНА.

Люди звертаються з питаннями як щодо самої процедури підтвердження статусу; так і скаржаться на бюрократичну тяганину, байдужість, відверте ігнорування їх звернень з боку посадовців. Люди доходять до відчаю!

Звісно, здійснення встановлених Законом проплат стосується сфери Державного бюджету. Однак, місцева влада не може бути осторонь проблем своїх городян. Адже при вирішенні вказаних питань разом із управліннями Пенсійного фонду беруть участь і районні управління праці та соціального захисту.

З огляду на вказане, фракція «Батьківщина» пропонує якнайшвидше створити спеціальну Робочу групу, яка проаналізує саму процедуру призначення надбавок, роботу відповідних служб і органів, а за результатами аналізу - розробить чіткий алгоритм оформлення відповідних документів для громадян, які підпадають під категорію «Діти війни», необхідних для отримання соціальних надбавок.

Крім того, Робоча група має опрацювати механізм роз`яснення та інформування громадян про їх права на отримання цієї соціальної надбавки.

 
Голова фракції партії ВО „Батьківщина"

у Дніпропетровській міській раді                                            М.П. Курячий

17869
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:05

Погода на выходных не порадует жителей Днепра

18:03

В Днепропетровском облсовете поделили остатки прошлогоднего бюджета

17:05

В Днепре мужчина подрезал парня ради женского внимания

16:10

В Днепре друзья сожгли товарища на костре

15:50

Определили поликлиники Днепра для запуска электронной очереди

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Комментарии:», все права защищены

Система Orphus