Південмаш у Дніпрі вироблятиме електробуси спільно із Кореєю

Державне космічне агентство України, «Південмаш» і компанія із Південної Кореї запускають виробництво електробусів і зарядних станцій

Державне космічне агентство України, Південний машинобудівний завод у Дніпрі і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю: у планах виробити 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Про це інформує дніпровська компанія у Facebook.

Так, угода передбачає підписання договорів на суму 23 млрд гривень з термінами виробництва до 2023 року. Сторони домовилися про локалізацію виробництва електробусів і зарядних станцій, обмін ліцензійними угодами і технологіями, а також запланували спільну участь у виставках й обговорили можливості та потенціал експорту електробусів у Європу.

У "Південмаші" покладають надії, що співробітництво не тільки фінансово оздоровить підприємство, а й допоможе зберегти науково-технічний потенціал та відродити громадянське велике машинобудування.

Зазначається, що південнокорейська корпорація Caris має підприємства, розташовані у багатьох країнах світу, будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху. А також у її активах R&D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні.

Як повідомлялося, школяр із Дніпра розробив робота для людей з інвалідністю.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися