У Дніпропетровській області майже 12 тисяч сімей переселенців отримали грошову допомогу

Щомісячні виплати на родину — від тисячі до 2,5 тисяч гривень

У минулому році в Дніпропетровській області грошову допомогу від держави отримали більше 12 тисяч родин переселенців. Загальна сума виплат — майже 218 млн гривень. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської обладміністрації.

"В 2019 році з держбюджету виділили майже 218 млн гривень на адресну допомогу переселенцям, які проживають в області. Щомісячні виплати на родину — від тисячі до 2,5 тисяч гривень. Їх призначають для покриття витрат на проживання, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг", — відзначили в департаменті соцзахисту населення обладміністрації.

Щоб отримувати таку допомогу, переселенцям необхідно звернутися в районне управління соцзахисту за місцем фактичного проживання. Там підкажуть, як отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи і оформити допомогу. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Відзначимо, що зараз у нашій області більше 72 тисяч переселенців.

Раніше портал "Дніпро.Коментарі" писав, що за дві доби 2020 року в Дніпропетровській області з'явилося на світ 88 нових жителів. Майже порівну хлопчиків і дівчаток.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися