"Вимога сучасності": в усіх школах Дніпропетровської області провели швидкісний інтернет

На покупку і установку обладнання витратили майже 30 млн гривень

В кінці 2019 року 700 загальноосвітніх шкіл області отримали доступ до швидкісного інтернету та Wi-Fi. Зараз же до мережі підключені вже все 856 шкіл. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Так, у школи, за рахунок державної субвенції в майже 30 млн гривень, купили і встановили необхідне обладнання. Інтернет провели у 123 школах Дніпра, 97 школах Кривого Рогу, 26 — Каменського і 18 — Нікополя.

"Доступ школярів до якісного інтернету — вимога сучасності. Держава виділила достатню кількість коштів, щоб у всіх навчальних закладах області був Wi-Fi і швидкісний інтернет. Якщо раніше в деяких сільських школах швидкість ледь досягала 5-10 Мб / с, то тепер вона у всіх закладах регіону — від 30 до 100 Мб / с", — в департаменті освіти і науки Дніпропетровської обладміністрації.

Зазначимо, що швидкісний інтернет налагодили і в навчальних закладах Криворізького, Магдалинівського та Новомосковського районів, а також Апостолівської, Васильківської та Перещепинской громадах.

Раніше портал "Дніпро.Коментарі" писав, що в Широківському районі Дніпропетровської області підрядники реконструювали котельню Стародобровольского психоневрологічного інтернату. Роботи тривали два роки. За цей час робітники замінили котли, а також проклали нову теплотрасу.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися