На яких пляжах Дніпропетровщини краще не купатися – дослідження

Обллабцентр перевірив воду на пляжах Дніпропетровської області

На п’яти пляжах Дніпропетровської області купання може загрожувати проблемами зі здоров’ям, адже вода там не відповідає нормам. Про це йдеться у повідомленні обласного лабораторного центру.

Так,  лабораторний контроль якості води на пляжах області в межах соціально-гігієнічного моніторингу показав, що купатися можна у річці Дніпро на пляжах КП "Парку культури та відпочинку Придніпровський" (м. Дніпро), Монастирського острова (м. Дніпро), правобережній зоні відпочинку в районі вул. Набережній, м.Кам´янське. Також вода відповідає нормам міському пляжі в парку ім. Федора Мершавцева (Центрально-Міський район, м. Кривий Ріг, річка Інгулець), міському пляжі житлового масиву АТ "Південний ГЗК" (Інгулецький район, м. Кривий Ріг, ставок), пляжі КП "Нікопольська міська аварійно – рятувальна служба" (м. Нікополь, річка Дніпро, Каховське водосховище) і Зеленодольському міському пляжі (Апостолівський район, м. Зеленодольськ, вул. Паркова, водосховище ДТЕК Криворізької ТЕС).

Тоді як невідповідної якості вода у таких населених пунктах:

- пляж КП "Парк  культури та відпочинку Сагайдак", м. Дніпро, річка Дніпро;

- пляж міський  вул. Маршака (Тернівський район), м. Кривий Ріг, ставок;

- пляж "міський", м. Павлоград, парк 1 Травня, КП "Затишне місто"  Павлоградської  міської  ради, річка Вовча;

- пляж  міський, м. Верхньодніпровськ, Кам’янське водосховище;

- дитячий пляж КП НККП, м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 20, річка  Самара.

Як повідомлялося, спека у Дніпрі б’є температурні рекорди.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися