У 2020 році в області відремонтують дорогу, що сполучає три населених пункти

Загальна протяжність дороги Гупалівка-Дмухайлівка-Магдалинівка становить понад 23 кілометра

У наступному році в Дніпропетровській області відремонтують найбільш проблемні ділянки дороги Гупалівка-Дмухайлівка-Магдалинівка. Больові точки автомобілістів будуть відремонтовані за рахунок обласного бюджету. Про це повідомили в прес-службі обладміністрації.

Так, загальна протяжність дороги, яка з'єднує три населених пункти, становить понад 23 кілометра. Зараз вона частково покрита "латками", інша ж частина у різного розміру вибоїнах.

"Наступного року продовжимо приводити в порядок дороги загального користування обласного значення. Запланували відремонтувати і найбільш проблемні ділянки магістралі, що сполучає три населених пункти в Магдалинівському районі. Всього на ремонт доріг в області до 2020 року передбачено 1,3 млрд гривень", — розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

QIwZDJcBzBbLnJjazMM0LKLqq.jpg

3B9ujII53bhPzgJggzo3jPpJ_.jpg

Раніше портал "Дніпро.Коментарі" писав, що австрійська компанія, яка займається розробкою концепції аеропорту, показала свої перші напрацювання. Так, фахівці представили громадськості перший варіант дизайну нового терміналу. На ролику, який опублікувала компанія Airport Consulting Vienna, видно будівлю нового терміналу, виконаного в "легкому дизайні". При цьому сам термінал нібито має бути максимально функціональним і зручним для користування.

Фото: прес-служба ДнепрОГАПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися